НАША ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ": 
МЕТА СТВОРЕННЯ, ПРИНЦИПИ І ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ, ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА СФЕРА ІНТЕРЕСІВ


Рі́вненська о́бласть (до 1991 року — Ровенська область) розташована на північному заході України. Площа області становить 20,1 тис. км² (3,3% площі території України). Центр області — місто Рівне. Утворена 4 грудня 1939 року.

Територія області розташована між 50°01′ та 51°58′ північної широти й між 25°01′ та 27°38′ східної довготи. Протяжність області з півночі на південь 215 км, а із заходу на схід — 186 км.

Межує на півночі з Білоруссю, на сході з Житомирською, на південному сході з Хмельницькою, на півдні з Тернопільською, на південному заході зіЛьвівською, на заході з Волинською областями.

Населення (тис. осіб) – 1171,445
в тому числі:    міське – 544,074 
                   сільське – 627,371 

Рівненська обласна громадська організація
«За чисте докілля»

діє з квітня 1998 року

Основною метою діяльності ГО «За чисте довкілля» є захист спільних, еколого-соціальних інтересів об’єднання громадян, поліпшення стану довкілля, сприяння охороні і захисту навколишнього середовища за допомогою раціонального використання енергії, збереження довкілля та охорони природи шляхом проведення природоохоронних акцій, інформаційної роботи з громадськістю, підвищення поінформованності суспільства з питань охорони довкілля, ознайомлення громадськості з можливостями застосування поновлюваних джерел енергії, освіта студентів і громадян з питань навколишнього середовища, сприяння проектам з охорони природи, сприяння партнерству громади та приватного сектора для економічних здобутків без екологічних втрат та підтримка громадянських ініціатив, що сприяють процесу сталого розвитку, підвищення зацікавленості й участі громадськості в вирішенні проблем навколишнього середовища.

Громадська організація "За чисте докілля" крім практичної природоохоронної роботи активно займається поширенням інформації про стан довкілля, екологічні проблеми, використовує інформаційно-просвітницькі важелі - пресу, телебачення, радіо, інтернет, читає лекції, друкує і розповсюджує просвітні матеріали, організовує конференції, сприяє формуванню нового природоохоронного менталітету, підвищенню рівня екологічної освіти і свідомості серед молоді і населення. ГО "За чисте довкілля" входить до Партнерської мережі «Екологічна освіта для сталого розвитку в Україні, член Неурядової мережі ГЕФ ПРООН в Україні.

Важливою є не тільки пасивна екологічна освіта населення, а й залучення громадськості до практичних дій, що можливо тільки при усвідомленні населенням важливості тієї чи іншої проблеми екологічного характеру. ГО «За чисте довкілля» виступає ініціатором проведення природоохоронних заходів та чисельних "суботників" і Днів довкілля, залучаючи громадськість, студентів, населення.

Діяльність організації поширюється на територію Рівненської області.

Голова правління РОГО «За чисте довкілля» -  Кузьмич Василь Степанович

ПРО НАС В ІНТЕРНЕТІ

Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola