НАЦІОНАЛЬНА  ЕКОЛОГІЧНА  АКЦІЯ  "ЧИСТА КРАЇНА"


До святкування 40-річчя Всесвітнього дня довкілля (заснованого Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй (ООН) в 1972 році) Програма розвитку ООН в Україні проводить національну екологічну акцію "Чиста країна" та запрошує всіх бажаючих долучитися до неї і допомогти прибрати парки, природоохоронні та рекреаційні території від накопиченого сміття
та зробити планету «зеленішою» і чистішою. Гасло цьогорічного Всесвітнього дня довкілля (що відзначається 5 червня)  -  «Зелена економіка: Це стосується тебе?».

Цього року ГО "За чисте довкілля" провело прибирання природного заповідника "Вишнева гора" разом з студентами Рівненського аграрного коледжу. Відомий ботанічний заказник загальнодержавного значення “Вишнева Гора”, який розміщений у Рівненському районі біля с. Городок на площі 97 га. Створений у 1974 році, але відомий давно як крайня північно-західна ділянка cтепу на території України. Це крейдяний горб, відносна висота якого близько 50 м. Розташований поблизу гирла лівої притоки Горині — р. Устя.  Краєвиди у цьому заповідному куточку природи захоплюють кожного, особливо у травні, коли цвіте карликова степова вишня. Тут зібрані рідкісні для Західної України степові види: ковила найкрасивіша, ковила пірчаста, ковила волосиста, ірис угорський, горицвіт весняний, що потребують охорони не тільки в лісовій зоні, але і в степу, і по всій Україні. Є і рослини з Червоної книги України — горицвіт весняний, підсніжник білосніжний, лілія лісова. Всього тут визначено понад 50 видів степової рослинності.  Таке багатство і різноманітність флори на порівняно невеликій площі дуже цікаві. Недарма Вишнева гора стала класичним об`єктом для дослідників, що цікавляться флорою Волинської височини. До того ж це єдине місце на тій території, де найповніше збереглась степова рослинність. В інших регіонах вона давно вже зникла.

Акцію прибирання заповідника "Вишнева гора" ініціювали РОГО "За чисте довкілля" та ентузіаст охорони довкілля Малимон Стефанія Стефанівна, викладач Рівненського аграрного коледжу

День довкілля в Рівному
Суботник до Дня довкілля - прибирання узбіччя автостради, берегів річки Устя. Рівненська обласна громадська організація "За чисте довкілля" виступає ініціатором і є активним учасником акцій, що проводяться до Дня Довкілля.
 

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ


День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Громадяни роблять свій внесок у чистоту рідного дому, міста, держави. В рамках акції в регіонах ліквідовуються несанкціоновані сміттєзвалища, прибираються прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики. Висаджуються саджанці дерев, очищуються від сміття береги водойм та річок у населених пунктах.

Працівники Рівненського облуправління водних ресурсів. Ми за чисті сквери!

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ:   ПОВЕРНЕМО ПРИРОДІ ЇЇ ПРИРОДНЮ ЧИСТОТУ! 

 "Вишнева гора" - Щорічна екологічна акція прибирання біологічного заказника, збереження біорізноманіття.

День довкілля.
Перед «штурмом»
«Вишневої гори»

Студентів
не лякає робота
(Аграрний коледж)

Місце «відпочинку». Ставок с. Забороль Рівненського району

Студенти Рівненського аграрного коледжу на «Вишневій горі»

«Вишнева гора»- улюблений куточок студентів аграрного коледжу

Куточок заказника
«Вишнева гора»
в День довкілля

 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola