Люби природу не як символ Душі своєї, Люби природу не для себе - люби для неї.    М. Рильський

НАПИШІТЬ НАМ

Червона книга України
www.eco-live.com.ua - Екологія життя, навчальний сайт на екологічну тематику
Рівненська обласна громадська організація «Ключ до процвітання»
 
 
НАША АДРЕСА: вул. Гарна, 4
м. Рівне, Рівненська область, 33001
тел.: (0362) 68-37-20; (097) 5050557

e-mail:       chuste_dovkilya@ukr.net
zachuste.dovkilya@gmail.com
 

НАШ QR-код

 

Земля - наш спільний дім

Усього чверть століття тому слово "екологія" було відоме дуже вузькому колу людей. Відносини між суспільством і природою цікавили лише окремих філософів і представників географічних наук. На рубежі 60-70-х років людство довідалося, що усе більше забруднення повітря і водних джерел, міські шуми, які оглушають, незліченні смітники, що пригнічують, збіднені природні ландшафти - аж ніяк не локальні явища. Світова спільнота зрозуміла, що екологічна безпека кожної окремої держави можлива тільки при спільних діях всіх держав світу.

«Дім» (англ. Home) - документальний фільм 2009 року, результат спільної творчості всесвітньо відомого фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана і не менш відомого режисера Люка Бессона. Фільм майже повністю складається з видів різних місць Землі з висоти пташиного польоту. Всі зйомки були зроблені з вертольота на камеру високої роздільної здатності Cineflex. Працювали над фільмом майже 3 роки. 

Дуже сильний і вражаюче прекрасний фільм!

Він демонструє красу і велич планети Земля.

Прем'єра фільму відбулася 5 червня 2009 року, у Всесвітній День навколишнього середовища. Картина одночасно транслювалася на найбільших майданчиках 87 країн світу у форматі відкритого безкоштовного показу. Голос за кадром розповідає про екологічну катастрофу, яка загрожує планеті: " Ми живемо у виняткові часи. Вчені говорять нам, що ми маємо 10 років, щоб змінити свій спосіб життя, запобігти виснаженню природних ресурсів і катастрофічній еволюції клімату Землі. Ставки високі для нас і наших дітей. Кожен повинен брати участь у цих зусиллях"

Фільм розповсюджується безкоштовно. Власники прав на фільм і його поширення (компанії PPR Group і EuropaCorp) погодилися не використовувати його в комерційних цілях: "Прибуток, який ми очікуємо від фільму, обчислюється не в доларах або євро, а в кількості людей, які фільм подивляться, які задумаються".

Земля - наш спільний дім. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню - завдання кожної людини!

Екологічний календар

НАША КНОПКА ОБМІНУ ПОСИЛАННЯМИ

<a href="http://chustedovkilya.yolasite.com"><img src="http://chustedovkilya.yolasite.com/resources/dovkilla.gif"  alt="Рівненська обласна громадська організація “За чисте довкілля”" width="88" height="31" border="0" align="left"></a>
 

Рівненська обласна громадська організація “За чисте довкілля”

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ - СВОЇМИ ДІЯМИ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ ТИ САМ ОБИРАЄШ, В ЯКІЙ УКРАЇНІ ЖИТИМЕШ!


 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola